4.500 / 225% Totaal opgehaald Ons doel € 2.000
Doneer direct Wil jij direct een donatie doen? Dit kan eenvoudig via iDEAL of Creditcard Doe een donatie
Start actie Zelf een actie opzetten? Of deelnemen aan een bestaande actie?

Veiling unieke shirts AZ - Heerenveen 2018

Streefbedrag behaald

AZ speelt tegen sc Heerenveen in uniek retro-shirt voorzien van het logo van Spieren voor Spieren. Wil jij na de wedstrijd één van de gedragen wedstrijdshirt bemachtigen? De ongewassen shirts van het gehele team – zowel de basisspelers als de invallers – gaan onder de digitale hamer op matchwornshirt.com. Een gedragen en gesigneerd wedstrijdshirt is natuurlijk een prachtig aandenken aan de wedstrijd en het ultieme fan-item van jouw AZ held. Bied snel mee op www.MatchWornShirt.com

Laatste donaties

Gulle Gever

21-11-2018 | 11:17